21 günlük diyet
21 günlük diyet

Bundan tam 2 hafta önce 21 günlük diyet programına başladım. İngilizcede 21 days fix diet olarak geçen bu diyetin türkiyede de bilindiğini sonradan öğrendim. Neyse aradan geçen 2 haftadan sonra ilk hafta yaşadıklarımı ve başımdan geçenleri sizlerle paylaşacağım. Ben 21 günlük diyete başladığım andan itibaren programa harfiyen uymaktayım. Şu anda pek fazla bir değişiklik olmasa da göbeğimdeki şişliğin gittiğini hissedebiliyorum. Ya da tartıldığım tartıda bir sorun olacak ki hiç bir değişiklik olmadığını bana göstermektedir. Fakat öte yandan göbeğimin indiğini hissediyorum.

21 Günlük Diyet Tecrübelerim

İlerleyen günlerde 21 günlük diyet listesini detaylı olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Şu anda her şey yolunda gibi görünüyor ve oldukça memnunum. Şeker, un, tuz ve diğer beyaz ürünlerini tüketmiyorum. Et, yumurta ve diğer protein ürünlerini tüketiyorum. Bol bol su içerek, meyve ve sebze tüketmekteyim. Bunların hepsini yapmaya başladıktan sonraki ilk haftamda pek bir değişiklik hissetmedim. Fakat 2. haftadan sonra kendimi zayıflamış hissetmeye başladım.

Bu süre zarfında en çok sevdiğim tatlılardan, çikolatalardan, keklerden uzak durmayı öğrendim. Daha doğrusu öğrenmek zorunda kaldım. Bu da zannedersem hiç değilse kilo aldırmayacaktır. Evet sevgili hanımlar www.kadinliyorum.com sitemin ilk yazısında 21 günlük diyet tecrübelerimin ilk haftasını sizlerle paylaştım. Yetiştirebilirsem yarına 2. haftayı ve birkaç gün sonra da 3. haftayı sizler için yazacağım.

İpek.

2 YORUMLAR

CEVAP VER