21 Günlük Diyet Tecrübelerim: 2. Hafta

Merhaba sevgili hanımlar. Yapmış olduğum diyet programında başımdan geçenleri sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Başlamış olduğum diyet programı 21 günlük diyet olarak geçiyor internette. Ben de zaten internetten öğrenerek başladım bu programa. Şimdiye kadar aslında çok iyi gittiğini ve hatta kilo verdiğimi bile söyleyebilirim.

Bu hafta yaptıklarım arasında pek değişik bir şey yok. İlk hafta yapmış olduğum uygulamaları bu hafta da devam ettiriyorum. Yediklerime yine çok dikkat edip, ne fazla ne de eksik yiyorum. Her zaman olduğu gibi bol su tüketmeye gayret ediyorum fakat zaman zaman unuttuğumu da utanarak belirtmek zorundayım. Geçen hafta yazmış olduğum 21 günlük diyet tecrübelerim konusunu okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Bu diyete başladığım zamanlarda zorlansamda şimdilerde alışmış gibiyim. İlk günlerde sürekli yemek yeme isteğim gitti yerini iştahsızlığa bıraktı. Artık bir şey yemesem de aklıma gelmiyor. Arada sırada tansiyonum düşer gibi oluyor. Kendimi kötü hissediyorum ama biraz dinlendikten sonra eski halime geri dönüyorum.

21 Günlük Diyet Tecrübelerim: 2. Hafta

21 Günlük Diyet ile 2. Hafta

Sevgili hanımlar 21 günlük diyet tecrübelerim konusunun 3. bölümünü de önümüzdeki hafta sizlerle paylaşacağım. Şu anda diyet programım bitmiş durumda ve yaklaşık olarak 2 kilo verdim. En güzeli de göbeğimin gittiğini, şişkinliğin azaldığını hissetmek oluyor. Eğer bir sağlık sorununuz yoksa bence başlamalısınız. Ama dayanamıyorsanız bırakmanızda ve bir doktora görünmenizde yarar vardır. Hoşçakalın. Görüşmek üzere.

İpek.

CEVAP VER