acana köpek maması incelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda acana köpek maması nasıl diye soranlar için ürün incelemesi konularından edindiğim bilgileri sizlere aktaracağım. Öncelikle belirtmem gerekiyor ki acana köpek mamasını ben hiç kullanmadım ve denemedim. Yani burada aktaracağım bilgiler başka sitelerden öğrendiğim ve bilgi amaçlı paylaşacağım bilgilerdir.  Öğrendiğim kadarıyla acana köpek maması en iyiler arasında gösterilmektedir. Fakat bu her insana göre farklılık arzedebilir.

Acana köpek maması iki farklı çeşitle satılmaktadır. Bunlar hem tahılsızdır hem de düşük glisemik indeksine sahiptir. İçerisinde yaklaşık olarak yüzde 20kadar alberta yulafı bulunmaktadır. Ayrıca acana köpek maması içerisinde karbonhidrat oranı dengeli olmakla birlikte glukozamin seviyesi de oldukça yüksek olan bir markadır. Köpeklerin daha sağlıklı olmaları ve köpek sahiplerini daha mutlu edebilmek için diğer mamalarda bulunan soya, et ürünleri gibi zararlı ve bir işe yaramayan ürünlerin kullanılmadığı ifade edilmektedir.

acana köpek maması incelemesi

Acana Köpek Maması incelemesi

Acana köpek maması nasıl diye araştırma yapan arkadaşlar için öğrendiğim kadarıyla bilgilerimi paylaştım. Siz de aklınıza takılan soruları yorum alanından sorabilir ya da eksik-yanlış bilgi paylaşmışsam düzeltmeme yardımcı olabilirsiniz. İyi günler dilerim.

2 YORUMLAR

  1. İstanbul’dan yazıyorum. Selam web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 356 teşekkürler Zeynep Akkaya

CEVAP VER