Bebeğinizi Bitkisel Çay ile Uyutmayın
Lütfen bebeğinizi uyutmak için bitki çayları yerine bir uzman doktora danışınız.

Bebeğim geceleri uyumuyor? Hangi bitki çayı ile bebeğimi uyutabilirim? Bebeğe uyku ilacı verilir mi? Ya da bebekler için uyku ilaçları var mıdır? Sevgili hanımlar. Lütfen bebeğinize bir şey vermeden önce iyice araştırma yapınız. Kafanıza göre bitki çayları, uyku ilaçları bebeğe vermek yerine bir uzmandan yardım isteyiniz.

Bitki çayları her ne kadar faydalı olsa da son zamanlarda birçok annenin bebeğini uyutmak için bitkisel çayları kullandığını maalesef takip ettiğim forumlarda görmekteyim. Sevgili hanımlar bebeğinizi uyutmak için çok zorlandığınızı biliyorum çünkü benim bebeğim de aynı sorunları bana yaşattı ve yaşatmaya da devam ediyor fakat uyku ilaçları ya da uykularını getirecek bitkisel çaylar, bitkisel ürünler bu işin çözümü değildir. Aksine bitkisel çaylar bebeğinizin metabolizmasına iyi gelmeyip onu daha da kötü bir duruma getirebilir.

Zaten konuyla alakalı olarak uzman kişiler, doktorlar yaptıkları açıklamalarda bebeklere kesinlikle bilinçsiz bir şekilde bitkisel maddelerin verilmemesi gerektiğini söylüyorlar. Bebeğinizde bir sorun varsa yapmanız gereken ilk şey bir çocuk uzmanına giderek ona danışmaktır. Eğer aklınıza bu türlü ürünleri kullanmak varsa yine doktorunuza sorduktan ve onay aldıktan sonra elbette kullanabilirsiniz.

Bebeğinizi Bitkisel Çay ile Uyutmayın
Lütfen bebeğinizi uyutmak için bitki çayları yerine bir uzman doktora danışınız.

Bebeği uyutmak için bitki çayları yerine…

Bazı bitkisel ürünler bildiğiniz üzere insanı zayıflatır, bazıları insanın kilo almasını sağlar bazıları metabolizmayı hızlandırıp bazıları da vücudun zararlı atıklardan temizlenmesini sağlar. Bu etkileri yaparken yanında başka etkileri de olan bu bitkiler -Allah korusun- çocuğunuza zarar verebilir. O nedenle lütfen bebeğinizi uyutmak için bu türlü şeyleri kullanmak yerine onun oynamasını sağlayın, gün içerisinde hareketlenip enerjisini kaybetmesine yardımcı olunuz. Eğer böyle bir imkanınız yoksa doktora danışarak ne yapılması gerektiğini sorunuz ama lütfen bilinçsiz bir şekilde ilaç kullanımı ya da bilmediğiniz ürünleri kullanmayınız. İyi günler.

CEVAP VER