Chocolate Slim Nedir
Chocolate Slim Nedir

Sosyal medyada hayli tanıtımı yapılan chocolate slim nedir başlıklı bu yazımda sizler için gerçek chocolate slim kullanıcı yorumları ve şikayet / şikayetleri diğer chocolate slim kullananlar tarafından yorum alanından paylaşılacaktır. Aslında bu ürün Avrupa’da üretilip satılmaktadır. Türkiye’de direkt satışı olmayan Chocolate Slim zayıflama ürününü satın almak isteyenler Avrupa üzerinden siparişlerini gönderiyorlar. Türkiye’de de bu ürünü ürettiğini iddia edenler var ama netice itibariyle sosyal medyada reklamı yapılan ürün ile türkiyede üretilen ürün aynı ürünler değiller. O nedenle dikkatli olmakta yarar olduğunu düşünüyorum.

Chocolate Slim’in satış fiyatı 1 kutusu 59 Euro olarak belirtilmiştir. 3 kutu almak istediğiniz ödeyeceğiniz tutar ilginç bir şekilde 99 euro olmaktadır. Türkiye’den sipariş vermek isteyenler ise bu ürüne sadece 99 lira ve kargo bedelini ödeyerek sahip olabilmektedirler.

Chocolate Slim Nedir?

Her ne kadar çikolata kelimesi ürünün isminde geçsede sadece çikolota bulunmuyor. Elbette kakao bulunuyor fakat bunun yanında Acai Çileği, Goji üzümü, Yeşil Kahve çekirdekleri, adını son zamanlarda sıkça duyduğum Chia çekirdeği ve ilk defa duyduğum Ganoderma lucid özü bulunmaktadır. Bu maddelerin tümünün doğal olduğu söylenmektedir. Eğer başka katkı maddeleri varsa da bu satış sitesinde belirtilmediğinden dolayı bir şey söyleyemiyorum.

Bu arada ufak bir hatırlatma yapmak istiyorum. Siteye girdiğinizde sizinde dikkatinizi çekecektir. Orada görmüş olduğunuz sayaç gerçek rakamları ifade etmediği gibi sayfayı yenilediğiniz zaman her şeyin baştan başladığını göreceksinizdir. Bu da sizi aldatmasın diye hatırlatmak istedim.

Chocolate Slim Yorumları
Satışı avrupa üzerinden yapılan chocolate slim zayıflama ürünü ile alakalı kullanıcı yorumları burada paylaşılacaktır.

Chocolate Slim Yorumları

Değerli ziyaretçiler. Bu bilgilerin ardından sizlerin de ürün hakkında kafanıza takılan sorularınıza bu yazımızda yer vereceğiz. Eğer ürünü kullandıysanız ve memnun kalmadıysanız chocolate slim şikayetleri bölümünden de yine sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Sizce bu ürün nasıl bir ürün? Gerçekten işe yarıyor mu? – chocolate slim yorumları

9 YORUMLAR

  1. ben de chocolate slim sipariş verdim ürünün gelmesini bekliyorum bu kadar yorum okuduktan sonra kararsız kaldım ama neyse sipariş verdik bakalım. bu ürünü alanların iade yapamadıklarını da okudum bir yerden doğru mudur acaba?

  2. ürünü satın aldım hiç bir işe yaramıyor ne geri alan var ne telefonlara bakan var anlayacağınız ürün elimde kaldı. ne yapacağımı bilemiyorum. lütfen yardımcı olun bana. ne yapmalıyım, nereye gitmeliyim?

  3. eğer bunu alıp kullanırsanı paranızı çöpe atarsınız gidin birini doyurun onun duasını alın daha iyi belki daha hızlı kilo verirsniz.

CEVAP VER