Coffeetox nedir

Bu yazımda bir internet kullanıcısının coffeetox hakkında paylaşımlarını paylaşacağım. Burada coffetox kullananlar ürün hakkında şikayetleri de paylaşıyorlar. Siz de coffeetox kullanıcı yorumları başlıklı konuda aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Coffeetox Nedir?

Merhaba ben 35 gündür kullanıyorum coffeetox u instagramda tesadüfen gördüm ve ilgimi çekti. Tereddütlerim vardı Bilgi istedim ben emziren bir anneyim coffeetox kullanan emziren annelerle yazıştım ikna oldum ve aldım. İlk birkaç gün sütle denedim çalıştırmadı karışık meyve suyu ile denedim o da çok iyi gelmedi sonunda soğuk dimes karışık meyve suyu ile denedim sonuç çok süper oldu ağrısız kolayca boşaltım yapabilmek gerçekten çok güzel. Coffeetox nedirCafeetox’u sadece zayıflama ürünü olarak düşünmeyin bağırsak tembelliği ve hemoroid sorunu olanlar için çok ideal Bi ürün hergün bağırsak boşaltımı olduğu içinde doğal olarak kilo veriyorsunuz ben 35 günde 5 kilo kadar verdim tabi sağlıklı beslenerek ve sporda yaparak. Kilo verimi kişi metobolizmasına göre değişir tabi ki. Ancak şişkinlik kalmaması ve o hafiflemenin verdiği mutluluk çok güzel. Zayıflama çayları ile karıştırmayın! Kullanmanızı tavsiye ederim hiç bir yan etkisi yok güzel taraflarından biri de akşam hiç birşey yiyemiyorsunuz iştahsızlık oluyo ama sadece akşam!! Bir de her an iletişim kurabiliyorsun sorulara anında cevap alıyorsunuz.

5 YORUMLAR

  1. Biz Rusyada yasiyoruz. Burada yok bunurun Turkiyeden kendimiz getirdik. Esime aldmistim. Once kendim kulandim. Sonra hanim. Soylenenler gercekmi degilmi acikcasi hep supheyle bakmistik. Az bilendenmis. Cok degil cok cok iyi bile azgelir. Bence harika. Ben 13 hanim da 9 kilo verdik bir de bebege bir sey olmuyor yani

    • Ne kadar süreyle ne kadar coffeetox kullandınız acaba? Yani kaç gün, hafta ya da ayda 13 kilo verdiniz? Mahsuru yoksa yazabilir misiniz? Teşekkürler.

  2. Ben 2 tane paket aldim ama ara verdim hep iş filan işte kullanamadim düzenli bilirsiniz her zaman bir sey cikiyor ama esim duzenli kullandi ve verdigimiz kilolar geri gelmedi yani

CEVAP VER