Ella Ertesi Gün Doğum Kontrol Hapı

Bu yazımda dileyenler ella ertesi gün hapı hakkında şikayetleri de yazabilirler. Geçtiğimiz günlerde doğum kontrol haplarının kullanımı hakkında bilgilerimi paylaşmıştım. Halen aynı şeyleri söylüyor ve bir kere daha hatırlatmak istiyorum. Arkadaşlar doğum kontrol hapları diğer doğum kontrol yöntemlerine göre en son kullanılması gereken yöntemlerdir. Hatta doktorlar çok mecbur kalınmadığında bu yöntemlere başvurulamaması gerektiğini ısrarla söylüyorlar.

Ella Ertesi Gün Hapı

Piyasada bir sürü doğum kontrol hapı bulunmaktadır. Bunlardan bri tanesi de ella ertesi gün hapıdır. Piyasadaki birçok ertesi gün hapı 2-3 gün sonrasına kadar etkisini göstermektedir. Bu ürünle 5 güne kadar fayda görenler olduğunu internetten okumaktayız. Bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunu elbette bilemiyoruz fakat birçok kişi ella ertesi gün hapı ile 3 günden sonrasındanda etki gördüğünü yazıyor.

Ella Ertesi Gün Doğum Kontrol HapıBazı zamanlarda ilişki esnasında her ne kadar korunma olmuş olsa da kaçırmalar olabiliyor. Bu türlü durumlarda kullanılması gereken bu türlü ürünleri başka zamanlarda kullanmamak gerekiyor. Zaten bir insanın ertesi gün haplarını minimum 1 ay arayla kullanması gerekiyor. Bir aydan önce kullanılması kesinlikle uygun değildir. Bunun yan etkileri ciddi boyutlarda olduğundan dolayı ilerleyen zamanlarda kısır kalınma ihtimali de yüksektir.

Ella Ertesi Gün Hapı Yorumları

Bu nedenle lütfen ertesi gün haplarını kullanmadan önce bir kere daha düşününüz. Siz de ella ertesi gün hapı şikayetleri başlıklı koınuda ürün hakkındaki tecrübelerinizi, yorumlarınızı ve merak ettiğiniz diğer tüm soruları sorabilirsiniz. Sizce ella ertesi gün hapı nasıl bir ürün? Kullandınız mı?

CEVAP VER