KAAN N1 Nasıl

Merhaba sevgili hanımlar. Yerli bir telefon olan kaan n1 hakkında fikirlerinizi almak istiyorum. Eğer kullananlar varsa kaan n1 kullanıcı yorumları veya varsa eğer şikayetleri burada yazabilirler mi? Türkcell’de 1000 liradan fazla bir fiyata satılan bu telefonu başka bir yerde ikinci el olarak çok daha uygun bir yerde satın alabilme imkanım var. Bir tanıdığım aldı, kullandı ve şu anda satmak istiyor. Bana söylediğine göre çok iyi bir telefon ve özellikleri filan çok iyi ancak bu telefonunu satmak içinde söylenmiş birşey olabilir. Bu nedenle emin olmak için sormak istedim. Kaan n1 nasıl bir telefon?

2 YORUMLAR

  1. ablacığım hevesini kırmak gibi olmasın ama telefonun piyasadaki akranlarına göre pahalı olduğunu düşünüyorum. Bu fiyata aynı özellikte Samsung, LG gibi telefonları çok rahat alabilirsin. Elbette daha uygun fiyata veriliyor olsaydı bence özellikleri hiçte fena olmayan bir telefon olabilirdi. Taktir senindir.

  2. bence yerli bir telefon olmasından dolayı satın alınabilir yani ne bileyim hep yerli ürünlerden bahsedenler bence ellerindeki apple, samsung telefonları değiştirmeliler. İşte tamamen yerli sermaye olan kaan n1 ve işte gerçek türkiye sevdalıları. bakalım kaç kişi değiştirecek telefonunu?

CEVAP VER