Progestan Nedir

Progestan 100 mg ve Progestan 200 mg şeklinde 2 farklı ürün bulunmaktadır. Progestan ilaç kullanmadan önce mutlaka kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyup doktorunuzdan da tavsiye almanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde hamile kalabilmek adına kullanacağınız bu ürün yan etkilerini gösterip başka rahatsızlıkların da meydana gelmesine neden olabilir. Bu nedenden dolayı bu yazıda progestan kullananlar tarafından paylaşılacak olan gerçek kullanıcı yorumları ile birlikte varsa eğer ürünün şikayetleri de yayınlanacaktır. Şimdi dilerseniz progestan nedir onu irdeleyelim.

Progestan Nedir?

Bu ürün onlarca defa denemelerine rağmen hamile kalamayan kadınların doktor tavsiyesi ile kullandıkları bir ilaçtır. Etkin maddesi progestojen bulunmaktadır. Reçete ile satılan bu ürünü eczanelerde 30 liraya satın alabilirsiniz. Aslında sadece hamile kalamayan insanlar için değil, düşük tehlikesi olan kişilerde bu ürünü kullanabiliyor. Ayrıca menapoz öncesinde ve sonrasında, adet düzensizliklerinde de progestan ilacı kullanılmaktadır.

Progestan Nedir

Yan etkileri oldukça fazla olan bu ilacı aldığınızda eğer memede kitle oluşumu, titreme ya da nöbet geçirme, karında ağır oluşumu, depresyon, vajinadan anormal kanama gibi durumlarla karşılaşrısanız derhal doktorunuza gidiniz. Ve o andan itibaren ürünü kullanmayı bırakınız.

Progestan Kullananlar

Evet sevgili hanımlar. Siz de progestan kullananlar başlıklı bu yazımda ürün hakkında aklınıza takılan soruları sorabilir, yaşadığınız sorunları da paylaşabilirsiniz. Sizde progestan yan etkileri görüldü mü? Böyle bir durumda neler yaptınız?

CEVAP VER