Psorifix Sedef Kremi
Psorifix Sedef Kremi

Sedef hastalığı rahatsız edici bir hastalık olsa da tedavisi olan bir rahatsızlıktır. Bu yazımda psorifix sedef kremi ile alakalı kullanıcı yorumları ile birlikte ürün hakkında müşteri şikayetleri de yayınlanacaktır. Bu ürün hakkında yaptığım araştırmalar neticesinde 4 haftalık bir kullanım neticesinde ürünün sedef hastalığını yok ettiği iddia edilmektedir. Bu türlü iddialı ürünlere karşı nedense hep bir ön yargı ile yaklaşmışımdır. Hele ki doktorlar tarafından tavsiye edilmemiş ya da birkaç doktor çıkıpta ürün hakkında “bu işe yarıyor, kullanını” dememişse daha da bir işkilleniyorum.

Psorifix Fiyatı

PsoriFix Sedef Kremi Nasıl Kullanılır

Her neyse! Bu psorifix sedef kremi denilen ürün avrupadan satılmaktadır. Türkiye’de satan yerler olabilir fakat internet siteleri avrupa üzerinden satış yapmaktadır. Ürünün avrupa ve türkiye satış fiyatı 45 avro olup türk lirasına vurduğumuzda zannedersem 200 liraya yakın bir tutara tekabül ediyor. Kargolama hakkında internette bir bilgi paylaşmışmamış olsa da sitelerinde 5 güne kadar elinizde olacağı iddia ediliyor. Avrupadan gönderiliyorsa bu süre biraz uzayabilir diye düşünmekteyim fakat yine de emin değilim.

Sedef Kremi Faydaları Nelerdir

Kullanıcı Yorumları

Sevgili ziyaretçi! Siz de psorifix sedef kremi hakkında aklınıza takılan tüm soruları bu sayfadan paylaşabilirsiniz. Ürünü kullandıysanız psorifix şikayetleri başlığından da düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

CEVAP VER