Regl Ağrısına Ne iyi gelir
Regl ağrısına ne iyi gelir? Bu yazımda bitkisel çözüm nedir diyenlere birkaç tavsiyede bulundum.

Bu yazımda regl ağrısına ne iyi gelir sorusuna bitkisel çözüm arayanlar için birkaç tavsiyede bulunacağım. Bazı bayanların regl dönemleri çok şiddetli geçse de benim gibi bazılarının da hiç ağrısı sızısı olmadan geçiyor. Çok şükür şimdiye kadar adet dönemlerimde pek fazla ağrım olmadı. Hafif bir karın ağrısı dışında şiddetli sancılar yaşamadım. Arkadaşlarımdan bazılarının bu dönemlerde hastanelik olmasını görünce böyle bir durumda olmadığım için Rabbime şükrettim.

Regl Ağrılarına Son!

Her ay hastaneye gitmek yerine siz de sıcak su torbalarını, sobaların yanında oturmaları, battaniyelere sıcak yaz günlerinde bile sarılmayı yapmışsınızdır. Peki bitkisel çözüm yok mudur bu regl sancılarına? Elbette var. Bu yazımda ben klasik regl dönemi sancılarının nasıl giderilmesinden ziyade hangi bitkisel maddelerin bu dönemde acıları azaltacağını alıntılayacağım. Bunları maddeler halinde sıralamak gerekirse:

  1. Zencefil Çayı
  2. Hayıt Çayı
  3. Papatya Çayı
  4. Nane Çayı
  5. Melisa Çayı
  6. Yaban Mersini Çayı
  7. Ahududu Yaprağı Çayı
Regl Ağrısına Ne iyi gelir
Regl ağrısına ne iyi gelir? Bu yazımda bitkisel çözüm nedir diyenlere birkaç tavsiyede bulundum.

Regl Ağrısına Ne iyi Gelir

Sevgili hanımlar. Yukarıda liste olarak vermiş olduğum bitkisel çaylar regl dönemi sancılarınızı azaltmaya yardımcı olacak çaylardır. Elbette ki bu ürünleri kullanmadan önce dikkatli olmalısınızı. Her ne kadar bitkisel kaynaklı ürünler olsa da nasıl kaynatıldığını, kullanım miktarının ne kadar olması gerektiğini vs.. iyice öğrenirseniz daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Fazla almanız çok fazla etki göstereceği anlamına gelmez. Siz de konuyla alakalı olarak aklınıza takılan soruları yorum alanından sorabilir, düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER