google indexlemiyor kadinliyorum

Merhaba arkadaşlar. Birçok internet sitesinde olduğu gibi ben de bu siteden gelir elde etmeye çalışıyorum. Fakat son birkaç haftadır sitemdeki içerikler, yazılar index almıyor, google indexlemiyor sitemi. Bunun nedenlerini araştırdım. Pek bir şey anlamasam da anladıklarımı da zaten yapmıştım. Şimdiye kadar neler yaptığımı sizlere söyleyeyim siz de bunların doğru olup olmadığına karar verirsiniz zaten.

Öncelikle sitemdeki tüm yazıları kendim yazıyorum. Yani hiç bir yerden kopyala-yapıştır mantığıyla bir yazı bilgi almıyorum. Mümkün mertebe resimleri bile resim düzenleme araçlarıyla editleyip o şekilde yüklüyorum. Sonrasında hem google plus hesabımdan hem de facebook hesabımdan konu linkini paylaşıyorum. zaman zaman diğer konu linklerini de takipçilerle paylaşmaktayım ancak bunlara rağmen yine de olmuyor. Bilmiyorum başka ne yapabilirim, ne yapmam gerekiyor.

google indexlemiyor kadinliyorum

Bu arada büyük ihtimalle bu yazı da index almayacak. Bunu da google indexlemeyecek ama yine de yazmak istedim. En azından bugünki girmiş olacağım yazı da bu şekilde olsun. 🙂

2 YORUMLAR

CEVAP VER