6 ocak 2017 okullar tatilmi

Yarın okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatil olacak? Bugün günlerden 5 Ocak 2017. Öğrenciler 6 Ocak ve 7 Ocak 2017 tarihlerinde okullar tatil olacak mı? diye şimdiden merak eder oldular. Ben de meteorolojinin internet sitesine girerek 5 günlük hava tahminlerine göz attım. Yarın yani 6 Ocak’ta Marmara ve bazı iç anadolu illerinde kar yağışı beklenmektedir. Bir sonraki gün ise Ege bölgemizde dahil batı illerimizin çoğunda görüleceği tahmin ediliyor.. 10 Ocak 2017’ye kadar ülkenin bir çoğunda kar yağışı etkisini devam ettirecektir diye meteorojinin sitesinde tahminler paylaşılmış durumdadır.

Bu durumda okullar tatil mi? hangi illerde okullar tatil edilecek şimdiden bir şey söylemek güç. Fakat öyle tahmin ediyorum ki kar yağışının hayatı olumsuz etkilemesi tahmin edilen illerimizde valilikler tarafından okulların tatil edilmesi muhtemeldir. Konuyla alakalı gelişmeleri sizlerle paylaşacağım.

6 ocak 2017 okullar tatilmi

Yukarıda 6 Ocak 2017 Cuma günü için hava tahmini görülmektedir. Kar yağışının olduğu illerde okulların tatil edilmesi mümkündür. Detaylardan haberdar olmak için www.kadinliyorum.com sitesini takip etmeye devam ediniz.

CEVAP VER