Yıldız Tilbe Öldü mü?
Ünlü sanatçı ve söz yazarı yıldız tilbe ile alakalı çıkan "yıldız tilbe öldü" haberleri asılsız olup gerçeklik payı şimdilik yoktur.

Bugün bir facebook sayfasında yıldız tilbe öldü şeklinde haber gördüm. Bunun reklam için yapılmış bir haber olacağını düşünmeme rağmen haberin detaylarına baktığımda kesin bilgilerin olmadığını görünce bu işin içinde bir iş olduğunu düşünmeye başladım. Sonra google’a “yıldız tilbe öldü mü” diye yazınca karşıma çıkan internet sitelerindeki sonuçlar bir kanaat getirmemi sağladı.

Yıldız Tilbe öldü mü?

Arkadaşlar Yıldız Tilbe gibi sevilen ve ünlü olan birisi -Allah gecinden versin- ölürse eğer tüm internet sitelerinde, tüm haber kanallarında haberi yayınlanırdı. Hani derler ya kara haber tez duyulur diye. Yani demem o ki eğer böyle bir şey olsaydı haberini bir şekilde öğrenirdik. Sosyal medya hesaplarında dolaşan ve internet sitelerine hit çekmek için haber yapan insanların yapmış oldukları haberlere itibar etmeyiniz.

Yıldız Tilbe Öldü mü
Ünlü sanatçı ve söz yazarı yıldız tilbe ile alakalı çıkan “yıldız tilbe öldü” haberleri asılsız olup gerçeklik payı şimdilik yoktur.

Her ne kadar son birkaç gündür sosyal medya hesaplarında paylaşım yapılmasa da yıldız tilbe’nin bu onun vefat ettiği anlamına gelmiyor. Belki kendisi başka işlerle meşguldür ya da kafa dinlemek için her şeyden uzak durmayı tercih etmiştir. Az önce de söylediğim gibi eğer böyle bir şey olmuş olsaydı öyle ya da böyle haberini duyardık bir şekilde. Bu konuda siz de düşüncelerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER